Duben 2012

New design No.27

8. dubna 2012 v 18:58 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Blog
Hoja, bylo na čase vyměnit kabátek a tady ho máme! Nevěděla jsem jaký obrázek použít a pak mi do oka padl Kai. Popravdě ten mi do nej spadl už dávno... XD
Doufám, že se vám design, protože netuším jak dlouho tady zase bude.

Preview:


Předchozí design:


Resident Evil - Degeneration

2. dubna 2012 v 16:46 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Movie
Resident Evil Degeneration je animovaný, počítačově vytvořený film, pocházející z Japonska, stejně jako například Final Fantasy Spirit within nebo Final Fantasy Advent children. Je natočen podle populární počítačové hry.


Poté co se Racoon City stalo městem smrti, bylo asanováno a kompletně zlikvidováno atomovou bombou. Společnost Umbrella, která se pokusila zneškodnit a zakrýt všechny důkazy které poukazovali na to, že právě ona způsobila onu katastrofu ve městě i přes všechnu snahu, nakonec zanikla. K rozpadu došlo poté co vyšlo najevo, že se tato korporace zabývala nelegálním vývojem biologických zbraní a jejich výzkum se díky nešťastné nehodě vymkl kontrole.
Umbrellu pak následně nahradila společnost Wilpharma a převzala výzkum nebezpečného T-viru, aby mohla vyvinout vakcínu a zabránit tak další katastrofě. Avšak tato společnost se nezabývá pouze výzkumem T-viru ale také mnohem nebezpečnějšího zmutovaného G-viru, získaného na černém trhu.

Příběh se odehrává sedm let po tragických událostech. Na letišti v Harvardville se demonstrace změnila na masakr poté, co do letištního terminálu narazilo letadlo, ze kterého následně začaly vystupovat zombie a uvrhly celý prostor letiště do chaosu. Shodou náhod, je na letišti také Claire Redfieldová, která jako jedna z mála, přežila katastrofu v Racoon City před sedmi lety.
Spolu s dalším přeživším, speciálním agentem Leonem S. Kennedym a členkou speciální jednotky Angelou se bude muset opět pustit do boje neživými monstry a zastavit jejich postup dříve, než se bude strašná tragedie znovu opakovat.
Tentokrát však proti nim nestojí pouze zombie ale taky mladý vědec, který v Racoon City přišel o svoji rodinu. Rozzlobený a nešťastný ze ztráty kterou utrpěl, je rozhodnutý udělat vše, aby odhalil pravdu o katastrofě a ochoten použít jakéhokoliv prostředku, aby dosáhl svého cíle.