Únor 2012

My Diary 9.2.12'

9. února 2012 v 16:05 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Zdravím, všechny málo lidičky, co sem občas zabrousí... (Není divu, že sem nikdo nechodí, když já sama to tady docela flákám.)
Po hodně dlouhé době se opět hlásím, to jen aby jste věděli, že ještě žiju. Před pár minutami jsem se byla podívat na blogy kluků z GazettE a říkám si, že pánové aktualizují blogy asi tak často jako já.
Takže vlastně o moc nepříjdu až mi skončí členství v Heresy. Stejně už to není co to bývalo, takže mě to ani nemrzí a nemám zájem si ho znovu obnovovat, za ty peníze to už vážně nestojí!
Například Kai napsal poslední příspěvek 16. ledna a poslední kdo tam něco napsal je asi Reita, který přál Rukimu k narozeninám. Je milej, nikdy nezapomene popřát.
Docela by mě zajímalo, jak si žijou ti jeho papuchalci.

Jinak se nic převratného neděje, snad až na to, že venku je už nějakou dobu pořádný samec! Ta zima mě fakt nebaví a především když je zima! V práci pořád stejná pakárna i když poslední dva dny jsem měla docela výživné.
Pořád mě nepřestává udivovat, jací pitomci se na tomto světě vyskytují a přitom si myslí, jak jsou dokonalí. Blehh...
Nebudu vás unavovat podrobnostmi, jelikož slovník jaký bych přitom použila, by s největší pravděpodobností neprošel cenzurou.
Ach jo, přála bych si abych měla takovou chuť do blogování jako jeden můj známý. Ten pořád něco píše, nechápu kde se to v něm bere. Některé ty jeho uvahy a filozofie o životě a lásce mě vážně dostávají. Někdy se tomu musím smát... Kdybych ho neznala, asi bych mu ty jeho řečičky zobala stejně jako všechny ty slepičky co k němu denně lezou na blog a strašně mu fandí.
Jenže asi ani jedna z nich se ještě nezamyslela nad tím, "jak je možné, že takový pan dokonalý, je pořád sám." "Ach ano, ještě nepotkal tu pravou."
Tím to bude! K smíchu!
Ok, takže tady máte něco na čtení a já jdu teď pohledat nějaké pěkné přání k valentýnu (SMS) Nechcete mi pomoct? Kdyby jste znali nějaké pěkné, budu za něj vděčná.
Budu se loučit a určitě vám nebudu slibovat, že se zase brzy uvidíme, páč nevím kdy se zase ukážu... No, divné slovo (uvidíme) ale co jiného mám napsat?
Bye Bye...

p.s. Hmm, možná by to chtělo nový kabátek....