Červen 2011

Soulmate Part. 41

26. června 2011 v 11:15 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Soulmate
Sate Sate lidičkové, takže jak jsem slíbila, je tady další dílek těch mých blábolů zvaných povídka. Seděla jsem nad tím do tří do rána. Trošku jsem to natáhla a pak jsem si všimla, že jeden díl přesahuje již osm stran a tak jsem to utípla. Musela jsem ten dílek trochu zkrátit a ten zbytek stran, jsem použila na další dílek, který se právě v této chvíli rodí.
takže v brzké době očekávejte pokračování.
Mno, přestanu plkat a vy se do toho můžete pustit. Opět se omlouvám za případné chyby, časem je opravím.

SOULMATE
Part. 41

My Diary 24.6.11'

24. června 2011 v 11:15 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary


Zdravím lidičky, jak jde život? U mě pohoda, jen už se nemůžu dočkat dovolené... No, na druhou stranu se toho i trochu děsím ale nebudu zacházet do detailů.
Dokonce mě to čekání přinutilo, zase začít psát tu moji slátaninu. Zabíjím tak čas! Ale je to dobře, protože moc ráda bych to jednou dopsala. Navíc při pohledu na Kaie, snad ani nejde odolat.
Pak se mi v hlavě začnou honit myšlenky... a v tomto případě, radši taky nebudu zacházet do detailů.
Už bych vážně měla dospět...
Konečně pátek! Víte co to znamená?
Že zítra bude sobota!
Konečně zase dva dny volna. A možná další dílek povídky, když zasednu do svého psacího křesla a budu chvilku civět na Kaie, určitě něco sesmolím. XD
Mimochodem, moje Rajče se konečně rozhodlo, že se začne červenat! To to trvalo! Už jsem myslela, že mu budu muset předvést stryptýz, aby se začalo něco dít!
A konečně! Už jsem spapala 8 rajčátek! A řeknu vám, není na rajčata vypěstované na vlastním parapetu, he he. (Přidám fotečku, musím se přece pochlubit!)

Šelma tady zase pobíhá, jako smyslů zbavená a občas slyším, jak mi v kuchyni morduje kartonovou krabici, ve které mi včera přišly nové cestovní tašky.
Jsem zvědavá, jak to tady bude vypadat večer, až se vrátím z práce. Kousky krabice se budou válet po celé kuchyni! Jsem si tím jistá! Znám svoji kočku!
Áhhh, měli by jste ji včera.... Moment! Krade mi sponku do vlasů!!!
...Tak jsem zpět. Měli jste ji vidět, jak včera do té krabice zahučela, rovnou po hlavě! Asi ji nedošlo, že je prázdná a hluboká. Ha ha Ha!
Tak jo, budu končit, páč jdu za chvilku do worku... Mějte se šmoulovatě a já se zase někdy ukážu.
Bye Bye...Soulmate Part. 40

22. června 2011 v 11:11 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Soulmate
Tadá, je to tady! Další dílek byl právě dopsán. Tolik jsem tu povídku zanedbávala a už myslím že vím proč. Nemám teď moc času a moje myšlenky teď zaměstnávají úplně jiné věci ale o víkendu jsem po dlouhé době zabrousila do složek s Kaiem a "fall in love again!"
Ten chlap je prostě k sežrání! Znovu mě úplně okouzlil! Když není sexy, tak je sladký jak cukrová vata! To se pak nedá odolat! Můza se ke mě přikradla, ze zálohy a zase mě to psaní nějak chytlo. Tak doufám, že se mě bude nějakou dobu držet!


SOULMATE
Part. 40

Soulmate Part. 39

19. června 2011 v 3:07 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Soulmate
Ačkoliv se to zdá skoro neuvěřitelné, opět jsem se skoro po půl roce, dokopala k napsání dalšího dílku mojí povídky. Prostě jsem se rozhodla, že ji dopíšu i kdybych to měla škrábat deset let!
Upřímně doufám, že se vám tento dílek bude líbit a hlavně, že mě na konci neukamenujete...
Slibuji, že se budu snažit napsat další dílek, dříve než za půl roku.


SOULMATE
Part. 39


My Diary 12.6.11'

12. června 2011 v 12:55 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary


Zdravím nedělní lenochy a lenošky... Taky se vám nechce nic, tak jako mě? A i přes to, že se mi nechce nic, jsem dnes uklidila celý byt... Samozdřejmě jen ten nepořádek, který je vidět na první pohled. Uklidila jsem dárečky, které mi moje milovaná šelmička nechala na své toaletě a vytřela podlahu. Rovněž společnou chodbu. Výsada lidí co bydlí v panelákových domech jako já!
A před malým okamžikem jsem musela uklidit ještě jednu nechutnou záležitost, kterou mi v kuchyni šelma zanechala.
Pokaždé když to udělá, mám sto chutí ji chytit a nacpat ji tu pastu proti chlupům do tlamy úplně celou, až by jí lezla ven i ušima! Ona ji totiž nesnáší a nechce ji, takže buď ji to musím cpát násilím a ona se se mnou pak půl dne nebaví a nebo po ni uklízet ten hnus! Ach jo...
Dneska mám špatnou náladu, protože večer musím zase do worku. Ach jo...
A tak jen tak plácám a stěžuji si... svému stínu... ♫♫♫ kdo mi podá kopretinu... ♫♫ kdo mi srdce zahřeje... ♫♫ když mám na něm závěje... ♫ tralala tralalííí, kutululům... Berte mě s rezervou, plííís!
Zdá se, že se moje hubnutí poněkud zpomalilo... Sakra! Tak kdy už musím v zrcadle koukat na ty moje špeky, tak ať jsou aspoň opálené... Pomalu ale jistě začínám chytat bronz! Yop!
No nic, budu končit stejně tady akorát plácám nesmysly... To dělá ten hlad, pak mi to nemyslí... Možná se pokusím o nějaký ten desing, jestli se mi bude chtít...
Bye Bye...

My Diary 9.6.11'

9. června 2011 v 18:19 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary


Zdravíčko sluníčka, jak se máte? Já se mám skvěle...
Zdá se, že mi ještě stále neklesla hladina serotoninu v krvi, to proto tak veselý pozdrav.
Mluvím jako wikipedie, co? Sayu-chan se zase naučila nové slovo a dokonce ví co to znamená... Fúú, ještě že máme tu wikipedii.
No tááák, zas tak blbá nejsem abych nevěděla co to je serotonin.
Pane jo, právě mi pod oknama projeli soptíci a dost pospíchali, že by někde hořelo?
Jo mimochodem, kdyby vás zajímalo kde jsem vzala ten sero-bla-bla, tak to bude tím, že jsem se tady ještě před malou chvíli, snažila o aerobic a posilování.
Opět jsem si ověřila pravdivost slov "Cvičení je mučení!" A obvzlášť, když vám při tom cvičení asistuje domácí mazlíček!
Už jste někdy zkoušeli posilovat břišní svaly, zatímco vám kočka s drápama jako šavle, čechrá vlásky na hlavě?! Velice výživné!
Příště nesmím zapomenout, nakopnout toho pekelného tvora do pozadí tak, že vykreslí oblouk doprostřed kuchyně a demonstrativně za ní prásknout dveřma!
Ehmm, mám hlad!
Jenže nemůžu jíst! Alespoň hodinku teď musím trávit ten aerobic! Neuvěřitelné čeho všeho je člověk schopen, jen aby zhubnul... Na štěstí se to vyplácí, jinak bych s tím už dávno sekla...
Dala bych si pizzu!
Mimochodem, dneska jsem byla v soláriu! Ještě se musím kapku opálit, než se odjedu smažit pod italské slunce!
Já mám ale vážně hlad!!!
Musím se nějak zabavit!
Líbí se vám moje rajče?! Ještě by mohly ty malé kuličky začít červenat a budu spokojená!
Lidičky loučím se s vámi a jdu obtěžovat moji lednici! Ještě že se nemůže bránit, he he! *devil eye*
Bye bye...

My Diary 8.6.11'

8. června 2011 v 17:30 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary


Sate lidičky, jak vidíte... rajčata ze španělska jsem ve zdraví přežila a tak vás tady můžu nadále rozptylovat. To jste neviděli jak jsem ty rajčata drhla, než jsem je snědla, he he. Prý když se to pořádně umyje, tak žádné nebezpečí nehrozí...
Od toho fiaska s okurkama, si teď připadám jako medvídek mýval! Všechno pečlivě umývám!
Divím se, že jsem si nezačala umývat ještě cukr se solí. Zrovna předevčírem, jsem se v práci s kolegyní bavila o tom, že od teď, každý kdo dostane průjem už si bude myslet, že umírá. XD
Etoo... přemýšlím, že by tento blog potřeboval nový kabátek. Mno, jestli narazím na nějaký obrázek, který na mě bude hlasitě volat "Mě, mě vyber si mě!" Tak třeba něco sesmolím.
Jinak nic zvláštního se neděje i když v poslední době nám tady v okolí lítají po obloze docela zajímavé blesky. Vydávají tolik světla, že bych si při tom mohla v noci číst knihu.
Lidi já se tak nudím, já chci aby už bylo 25. července! Víte co bude 25. července? Pojedu pááááá.... dalekóóóóó! Na dovolenou! Ale nejdřív ještě musím schodit těch přebytečných 8 kilo! Už se mi podařilo sundat čtyři... Jen tak dál!
Zase si tady jen tak plácám játra, tak mě neberte moc vážně. Známka toho, že se opravdu nudím!! Taky bych sem mohla občas přihodit nějaký obrázek.... hmmm.... Už to mám, ukážu vám moje rajče!
Musím si vymyslet nějakou zábavu! Hlavně nic co se podobá jakékoliv práci! Mohla bych cvičit, měla bych cvičit... Nechce se mi cvičit!!!
No nic, jdu... cvičit! XDD
Bye bye a zase někdy!!My Diary 4.6.11'

4. června 2011 v 17:58 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary


Zdravím lidičkové, dlouho jsem tady nebyla..., že?
Mám toho v poslední době tolik, že nevím co dřív. Začala jsem se konečně po dlouhé době, věnovat zdokonalování svého těla. Jen lituji že jsem na to čekala tak dlouho. Teď to bude déle trvat a dá to víc práce, chjo!
Zrovna teď čekám na papů a tak nemám co dělat a tak píšu do deníčku.
Dofám, že se ještě někdy sejdeme protože jsem si koupila rajčata ze španělska... Je to sice vážná věc ale stejně si s toho s kamarádama děláme legraci. No jo, sranda musí být.
Mimochodem, asi jsem se tím nikdy předtím nepochlubila a možná že jo... ale před nějakou dobou jsem se rozhodla že si na okně vypěstuji rajčata.
A povedlo se! Teď mám na okně jednu obrovskou rostlinu která z venku připomíná Adelu. Hlaví ale je, že plodí, hi hi!
Už mám spočítaných 21 rajčátek, za krátko už budu sklízet vlasní rajčata. (Možná později přidám fotečky... ale koho zajímají nějaké rajčata, že?!) XD
Nikdy bych nevěřila, že se mi něco takového povede... Jsem zahradník jako kozel... akorát papat a plenit, nic jiného neumím! XDD
Ale kamarád mi říkal, "čím blbější zahradník, tím větší brambory." Tss, já ale nepěstuji brambory! A narozdíl od něj, mi moje rajčátka nepobily kroupy, heč heč!
Tak jo, budu končit protože mi moje papů už začíná vonět pod nos...
Bye Bye a mějte se všichni krásně!