Únor 2011

My Diary 27.2.11'

27. února 2011 v 12:21 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Ahojky lidičkové
, tak jak vidím tak blog.cz se opravdu snaží...
Ještě včera mi tady na prohlížeči IE nefungovalo skoro nic. Nešly mi vkládat obrázky a na jiných prohlížečích sice vkládat šly ale zase si to dělalo co chtělo, obrázky neseděly tam kde jsem si zvolila. A jak vidím, tak dneska už to jde... To je fajn.
Vždycky mě baví číst ty rozzlobené komentáře na blog.cz, když přijdou s nějakou novotou.
Jasně, je to nepříjemné když se něco změní a celý blog je pak pár dní prakticky nepoužitelný ale já už jsem se poučila. Jen napíšu kde se vyskytla nějaká chyba a pak jen čekám až to spraví, protože je jasné, že když dělají nějaké úpravy v administraci, nedají se vychytat mouchy za jednu noc.
Teď už všechno funguje, jak má a my máme na blogu zase něco nového. Nechápu ty nadávky, stížnosti a výhružky typu, "vraťte to zpátky nebo vám půlka blogařu odejde."
To je nesmysl, koho baví blogovat a má na to čas, ten se přispůsobí. Blogy končí obvykle proto, že to toho dotyčného blogaře nebaví a nebo na to nemá čas. Vždyť i já sama jsem tady rok nebyla a zase pomalu začínám, protože mě to bavilo a chybělo mi to.
Sice sem teď přidávám obvykle jen zápisky do deníčku ale byl to právě ten deníček co mi nejvíce chybělo. Teď už se nechci specializovat na nějaké téma a toho se držet. Když mě něco zaujme, hodím to sem ale jinak tady budou většinou jen moje plky.
Takže tohle byla další dávka, mých postřehů. Tak se mějte krásně a zase někdy...
Bye Bye...

My Diary 26.2.11'

26. února 2011 v 11:14 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Dobrý den všem,
asi se ptáte, proč takový formální pozdrav... To bude tím, že mám dneska ještě trochu rozlítané myšlenky. Lidičky řeknu vám, já jsem ráda, že vůbec píšu. A doufám, že bez chyb. Včera jsem byla po hóóóódně dlouhé době na flámu.
Už zase vím, proč na ně nechodím!
Aby jste tomu rozuměli. Já jsem abstinent, Nepiju a nerada piju, když už musím. No ale když už jdu s přáteli ven, kteří se chtějí opít a po čtyřech pivech chtějí abych si taky něco dala, tak co mám s nimi dělat!?
Když se nad tím tak zamyslím... Já osobně, bych po čtyřech pivech, už ležela pod stolem. Takže nakonec jsem si objednala vodku s džusem. Tu ještě jakž, takž snesu...
Nesnáším alkohol, vždycky mě hned po prvním loku všechno bolí a pak má člověk pít!
No, nakonec jsme se vydali ještě do jedné rozkošné hospůdky, člověk by nevěřil že u nás v něco takového existuje. Bylo tam opravdu moc hezky a pan majitel byl naštěstí rozumný a míchal mi tam zcela neškodné koktejly, curacao s džusem.
Takže, jako vždy jsem byla nejstřízlivější když jsme si to šinuli domů, zato neskutečně unavená!
Tak to je asi tak všechno, ze včerejšího dne a večera.
Mimochodem, jsem si všimla ale to asi většina v nás blogařů, že blog.cz zase něco vyváděl v administraci. No, jsou to docela dobré změny, alespoň mě osobně nijak nepřekáží a já se dokážu přispůsobit, po administraci ve fóru, mě už nic nepřekvapí.
Jen mi to do dnešního dne kapku zlobilo v prohlížeči IE. Zdá se, že už se jim podařilo vychytat mouchy.
Tak a to stačilo, budu se loučit, jdu se najíst, spravit si žaludek a za případné chyby se omlouvám...
Bye bye...

Obento inspirace I

20. února 2011 v 11:55 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Japan
Napadlo mě, že jsem sem dlouho nepřidala žádné obrázky.
Tenhle nově obnovený blog už nebude jen o kapele the GazettE... Takže je možné, že tady narazíte na ledacos...
Vždycky jsem obdivovala, jak japonci dokážou ty jejich jídla ozdobit.
Už se nedivím, že je většina z nich tak hubená. Mě kdyby někdo chystal do práce takové obědy, tak bych asi umřela hlady. Bylo by mi totiž líto, se do toho zakousnout XD.

Lovely-Bento-by-Ramachan

My Diary 19.2.11'

19. února 2011 v 18:34 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
a
Sate lidičky, že vás ale je...
Ne, pravda je, že co jsem se sem začala vracet, tak se malinko zvýšila i návštěvnost tohoto blogu. Jen mě mrzí, že už se sem nevrací většina z lidiček, kteří sem dříve chodívali často. Samozdřejmě jim to nemůžu v žádném případě vyčítat...
To já jsem přece dala mému fóru o the GazettE přednost před blogem...
Za ten rok a něco, co to fórum funguje jsem zjistila, že blog je mnohem osobnější záležitost a v některých věcech, se blogu nemůže rovnat.
Mrzí mě, že spousta z těch lidiček už ani nemá blogy, původní adresy už neexistují a nebo blogy ještě fungují ale už se na nich dlouho nic neděje... Je to škoda, měla jsem je ráda.
Každopádně některé z nich se ještě stále drží, což mě těší. Určitě se na ně skočím podívat.
Ach jo, dneska mám poněkud pokleslou náladu a nic mě nebaví... Měla jsem perný týden a dnes jsem se na něco těšila a nakonec z toho sešlo, tak jsem z toho kapku smutná...
No nic, budu končit a najdu si nějakou zábavu.
Tak se mějte všichni krásně... Divné, píšu sem pozdrav, jako by sem chodily desítky lidí. Mno, on je to spíš, jen takový pozdrav do éteru...
Bye Bye...

My Diary 15.2.11'

15. února 2011 v 23:57 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
kai ico
Hoja příšerky, zdravím všechny tak dobře naložené lidičky, jako jsem já... Jo, tak v láku, možná!
Dneska jsem celý den vytočená a jsem naštvaná i sama na sebe, že moje slušně vychované já, opět zvítězilo na mým naštvaným já.
Celý den mi ty dvě příšerky hučely do hlavy různé nápady a představy...
Je mi jasné, že naprosto nechápete o co go! Nedělejte si z toho vrásky, jsem to já komu dnes vztek, celý den trhá žíly!
Řeknu vám jen jedno slovo "SOUSEDKA!"
To je taková, pí_pí_pí_pí_píšťala!! Takovou aby člověk pohledal!!!
A jsem si naprosto jistá, že to ještě není všechno a ještě se bude něco dít... Už se na to těším, har har!!!
Jinak pohoda. A co u vás, taky máte doma tak veselo? No jo, co by jsme dělali, kdyby jsme se občas neotravovali se sousedy, to by byla nesnesitelná nuda.
Myslím, že budu o víkendu po obědě umývat okna.... A pustím si k tomu nějakou pěknou muziku.... A PUSTÍM SI JI HODNĚ NAHLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS! HA HA HA!
Tak jo, lidičky jdu do hajan, stejně to tady čte tři a půl člověka a i to, je jen moje zbožné přání... To nevadí, potřebuji se trochu ventilovat a tohle je vynikající způsob!
Tak dobrou noc děti...
Bye Bye...

My Diary 14.2.11'

14. února 2011 v 23:43 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
ico kai
Sate lidičkové, vím že vás sem moc nechodí ale kdo ví, třeba zase začnete. Ten blog mi opravdu chyběl, jsem ráda, že jsem ho nezrušila. Udělala jsem nový design, že by známka toho, že se tady zase začne něco dít? Kdo ví...
Třeba se dokopu i k tomu, že dopíšu tu moji slátaninu, brzy totiž budu mít net na obou strojích, na notísku i na PC.

Dneska je svátek sv. Valentýna, svátek všech zamilovaných... Hmm, hezký svátek, když ho máte s kým slavit, já ho můžu slavit leda tak se šelmou...
Taky se mi dnes celý den nehnula z postele. Z mojí postele... Stejně jí nedám!!
No ale když tak na ni koukám, jak tady vedle mě hajá s hlavou na polštáři, kdo by ji měl sílu vyhodit.
Udělala jsem fotečku, samozdřejmě musela vidět co dělám, takže z toho vyšla jen běžná fotka.
Ehm, no nic budu se poroučet, jsem unavená a zítra musím do worku... Dole pod perexem je ta fotka.
Takže, vás zdravím a snad se zase brzy uvidíme.
Bye Bye...

New desing No.24

14. února 2011 v 23:28 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Blog
Ahojky, tak a je tady konečně nový design! A to znamená, že se to tady na blogu možná začne skutečně zase trochu hýbat...
Líbí? Mě docela ano, jsem spokojená tak na 70%

Takže tady máte preview:
hgftrs

Poslední design, který tady trůnil opravdu velmi dlouhou dobu, vypadal asi nějak takto:
ggfrhh

My Diary 9.2.11'

9. února 2011 v 13:17 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
kai icon
Ahojky, všichni tři co sem chodíte... XDD
Dneska jsem po noční málo spala ale očividně mám dobrou náladu. Jistě by tomu tak nebylo, kdybych si před spaním nevypla telefon. Po zapnutí jsem dostala tři zprávy o zmeškaných hovorech. V půl deváté ráno, taková nekřesťanská hodina!
Já nevím co furt chtějí ty lidi, stejně jim nic nedám. Kdyby se jim podařilo mě vzbudit, tak jako předešlé dva dny, tak bych byla zase otrávená jako kudla!
A jen co jsem ten telefon zapla, tak hned telefonát z T-mobile. Nabízeli mi jednu nabídku, která zněla fakt dobře, až na jeden malý nedostatek. Takže jsem ji odmítla, har har!
V pátek jedu páá, jedu za rodinkou a mým novorozeným synovcem. Určitě se tam dostanu do utrácecí nálady, takže už teď jsem zvědavá, kolik tam zase nechám peněz...
No nic, už vás nebudu nudit, stejně si tady jen plácám játra a jdu se najíst!
Bye bye...

My Diary 6.2.11

6. února 2011 v 20:44 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
kai ico jevel
Ahojky všem, vím že jsem slíbila, že se tady začnu zase objevovat ale nějak v tom pokulhávám, pravda.
Ne, že by nebylo co psát ale nějak se mi nedostává času. I když se fóru nevěnuji tak jako dříve.
Poslední dobou mám pocit, že moje fórum o the GazettE si užilo svých pár měsíců slávy a teď začíná postupně upadat do zapomění...
No jo, návštěvnost se začíná dost snižovat. Tak mě napadlo, že the GazettE už tady nejsou v kurzu tak jako tomu bylo dejme tomu před rokem.
Svým způsobem se tomu ani nedivím... Songy mají pořád pěkné, zvláště poslední singl se vyvedl ale co to je, pro fanouška, který je může vidět jen na videu ale nemůže si s nimi prožít živý koncert.
Myslím, že jestli se brzy něco nepřihodí (jako třeba turné v Evropě) Tak tady po gazette brzy ani pes neštěkne... To by byla škoda.
Tento článeček není nic moc zajímavého ani vtipného, jen je to taková snůška mých myšlenek, které mě právě v této chvíli zaměstnávají...
No ale právě mi zazvonil budík, což znamená že se musím chystat do práce...
Tak se mějte všichni krásně a já se zase někdy ukážu...
Bye Bye