Červenec 2009

Japonské Kimono pict.

31. července 2009 v 15:18 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Japan
Hoy, ještě stále si dávám od the GazettE oddech... Nebojte se není to trvalé! XD
Tohle je ale nádhera, to musíte uznat! To zdobení, ty barvy, ty detaily a ty roztomilé kabelečky...
Jednou bych si chtěla něco takového vyskoušet, včetně účesu a dokonce i ty šílené boty bych si ráda vyskoušela...
I když bych pak nejspíš skončila na chirurgii se zlomenou nohou. XDD

My Diary 31.7. 09'

31. července 2009 v 15:18 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Hello lidičky... jsem Happy!!! Konečně mám doma můj nový Notísek!! Je úžasný!!! Jsem z něj úplně na větvi... Má tolik zajímavých funkcí...
Možná vás teď nepotěším ale myslím, že dnes celý den strávím u něj. Už jsem si do něj natahala nějakou hudbu a obrázky. Samozdřejmě jsem si hned musela změnit tapetu plochy a mám na něm nastavený Evropský a Japonský čas, takhle bud vždy přesně vědět kolik je v Japonsku hodin.
Já vím, plácám nesmysly ale když já jsem tak happy!! XD
Ani nevím co bych měla ještě napsat. Nemyslím na nic jiného, než na moji novou hračku. Mám k němu i krásnou novou brašnu... Yay!!
Neslibuji, že se tady ještě dneska ukážu protože... No, však vy víte...
Každopádně, než to tady zabalím aspoň něco malého jsem si pro vás nachystala...
Nasbírala jsem pár kawaii obrázků s... Hmm, japonskou tématikou a taky koukněte do <the GazettE Gallery> Je tam pár new obrázků...
Bye bye Gazefans...

Final Fantasy cosplay random photos

30. července 2009 v 18:27 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Final Fantasy - různé
Hoy, takže jak jsem slíbila dnes sem přihodím pár obrázků, které s J-rockem nemají nic společného... Každopádně s Japonskem ano! Final Fantasy by jste měli určitě trochu znát pokud vás zajímá Japonsko.
A jak už jsem psala, dneska si dáme od GazettE malou pauzu...
Už hodně dlouhou dobu ve složkách skladuji, různé cosplay photos, tak je sem hodím, ať mi to tam nestraší další rok... Vím že to většinu z vás nebude zajímat ale ty cosplaye, jsou vážně skvělé!!

My Diary 30.7. 09'

30. července 2009 v 14:42 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Hoya lidi, zdravím vás... Jak se máte? Já, no jak se to vezme?!
Dneska jsem byla u doktora pro výsledky testů...
Hmm, výsledky nejsou nejlepší ale ani nejhorší. Takže vlastně stále nevím na čem jsem. Opět mě čekají odběry a testy a léčba a... Já už nechci!
Jinak notebook ještě nemám, dneska jsem si pro něj šla ale ještě nedorazil do obchodu, ačkoliv slibovali, že dneska tam určitě bude. Takže si na něj budu muset počkat do zítřka.
Doufám... že zítra už ho budu mít doma!!! Nemůžu se dočkat!
Po tom včerejším psaní Soulmate, mám dnes nějakou omezenou slovní zásobu, takže nevím co napsat.
Stejně se dnes nic zajímavého nepřihodilo ale mám dnes docela chuť, přeložit zase nějaké interview s někým z the GazettE... Nebo třeba vytvořit nějaký nový wallpaper!!
Asi půjdu vybrat nějaké obrázky, které bych sem mohla přihodit... Třeba bych mohla přihodit dnes něco co se netýká J-rocku. Dát si po tom !HOT! včerejšku takovou menší pauzu. Co vy na to?
Ještě uvidím, co sem ještě přihodím a vy se nechte překvapit...
Jinak než to ukončím, chtěla jsem jen říct, že jsem byla docela překvapená, když jsem viděla dosavadní výsledky v anketě "Kterou postavu ze Soulmate máte nejraději"
Prozatím vede Caty... Tedy lidičky, nikdy by mě nenapadlo, že ve fanfantasy povídce o the GazettE bude nejoblíbenější právě její postava. Nevím proč ale moc mě to potěšilo...
No nic, budu končit! tenhle článek už píšu asi třičtvrtě hodiny XDD
Bye Bye Gazefans...

Jo a pod perexem je obrázek mého new... budoucího Notíka... Íííííííík!!!

SOULMATE part.27

29. července 2009 v 23:59 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Soulmate
Hello Gazefans... Takže lidičky, je to tady! Konečně jste se, skoro po měsíci dočkali. Konečně jsem se k tomu dokopala a napsala jsem další pokračování Soulmate.
Zásluhy budeme to přičítat těm novým scanům HOT, HOT, HOT Kaie z Rock and Read!
Shit!! Je fakt HOT!!!
Prostě mě přepadla můza a začala jsem psát... Takže, co to budu dlouze komentovat?! Tady to máte a pusťte se do toho a já budu doufat, že se vám i tento další dílek bude líbit.
Omlouvám se, že jsem tak dlouho nic nenapsala, doufám že jsem tím neztratila i ty své nejvěrnější čtenáře...
Bye

SOULMATE

Part. 27

Rock end Read 26 - Kai

29. července 2009 v 13:54 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Pictures the GazettE
Hoya, mám tolik práce ale tohle jsem prostě musela zveřejnit!! Ještě než začnu pracovat!!!
Rock end Read je na světě a tady jsou slíbené scany s Kaiem.......
On je tam tak.......... Jsou tam dve fotky při kterých mi stoupá tlak až ke stropu!!! Myslím že budete vědět které!...
Dál už nemám slov, jsem schopná jenom kňučet!!! Ten chlap mě zničí!!!
To nejde se nezamilovat... Myslím, že tohle budu rozdýchávat ještě dlouho!!
Jo, jinak ty scany najdete v <the GazettE Gallery>


My Diary 29.7. 09'

29. července 2009 v 12:20 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Ahoya lidičky, zdravím vás...
Živá a zdravá ze svého milovaného, pohodlného a hlavně klidného bytečku... Wrrr... úplně se tetelím blahem! XD
Jinak omlouvám se, hlavně tobě ziza-chan, že jsem včera už nic nenapsala ale po té vyčerpávající cestě jsem byla úplně zničená a na počítač a blog, už jsem něměla nejmenší chut!
Byla jsem na cestě asi deset hodin a šelmu jsem buď nesla přes rameno a nebo jsem ji měla na klíně. Věřte mi, není to nic přijemného, tahat se pěti kily živé váhy!
Naštěstí byla šelma při cestování opět úplné zlatíčko, skoro celou cestu spinkala a i přes to horko, vůbec nezlobila.
Když jsem konečně dorazila domů a schodila všechno závaží, pak jsem teprve pocítila, každý sval na zádech a hlavně krční páteř...
Pane jo, bolí mě to ještě teď ale aspoň už můžu hýbat hlavou...
Dneska jsem měla ráno nějaké zařizování ve městě a teď se ještě tak dvě hodinky budu muset věnovat nějaké práci i tady doma... Takže jsem vám sem chtěla jen napsat, jak jsem dojela a že jsem OK a hned zase půjdu...
Nebojte se, ještě se tu dneska ukážu. Zkusím přihodit nějaké obrázky a hlavně oběhat zlatíčka!!
Joo, málem bych zapoměla! Zítra si jdu pro můj new Notebook YAY!!! Dneska jsem zaplatila zálohu a zítra už ho budu mít doma!!
A ještě něco, aktualizovala jsem článek "Jak se stát členem HERESY" Tahle informace je ale spíše pro ty, kdo uvažují o tom se stát členem tohoto fan-klubu!
Takže se zatím mějte krásně, mám vás ráda!
Bye Bye Gazefans...

Aktualizace odkazů v MENU

27. července 2009 v 15:19 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Blog
Hoy lidi, tak tohle už bude poslední co sem dnes přidám. Jen jsem vás chtěla upozornit, že jsem opět trochu aktualizovala odkazy v MENU! Jsou tam dva nové odkazy v kolonce •ON-LINE SHOPS•
Jsou to dva on-line obchůdky které velmi ráda navštěvuji a slintám! Dají se tam zakoupit různé věcičky a blbinky od the Gazette.

♦visualshoxx♦ ten už by jste možná mohli znát, Zmínila jsem se o tomto webu už dříve, když jsem napsala "návod jak se stát členem fan-klubu HERESY". Tohle jsou vlastně také osobní stránky a majitelka, vám kromě věciček od GazettE může zprostředkovat přihlášení do klubu HERESY.
♦zetsu fate♦ vlastně není ani tak obchod, jako spíš osobní stránka adminky Gazette_daily, která je z Japonska, je členkou HERESY a tyhle věcičky nakupuje a posléze prodává fanouškům z celého světa. Takže vše jde rovnou od zdroje! Mimochodem i zetsu fate vám může zprostředkovat registraci v HERESY! CELOROČNĚ!!! právě jsem to zjistila!!!

Jen ještě podotknu, že kdyby jste náhodou uvažovali nad tím, že si něco objednáte, tak na obou webech přijímají pouze platby přes PayPal!!
Jestli budete chtít, tak tam nakoukněte i kdyby jen tak ze zvědavosti... Já jsem tam nasáčkovaná pořád a čekám na nějakou bombu, třeba rukavičky od Kaie!!!

Leech photos

27. července 2009 v 14:23 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Pictures the GazettE
Tak a tady máme photos, které nafotili při vydání singlu Leech... No ale to vy víte, že?!Guren photos...

27. července 2009 v 14:23 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Pictures the GazettE
Tak to vypadá že přehlídka dneska ještě neskončila... Mám tady další photos které se prodávaly aby se naši miláčkové měli na co podepisovat při autogramiádě, pokud neměli k dispozici třeba nějaké CD... Tohle už jsou trošku starší fotky a to z doby, kdy vydali singl Guren... ale že jim to sekne vážně úplně všude!!


DIM photos

27. července 2009 v 13:47 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Pictures the GazettE
Maska už je dole... Bolelo to, sakra!! Takže tady jsou ty obrázky...
Jsou to vlastně fotky které jsou teď v prodeji na... Hmm, teď si zrovna nemůžu vzpomenout...
Je to jeden zahraniční web, kde se prodávají různé věci týkající se the GazettE. Jako například plakáty, časopisy a třeba tyhle fotky.
Které by jste, kdyby jste mohli, kdyby jste měli možnost, použít na nějaké autogramiádě... Mno, nás se to sice netýká ale pohled na ně je pěkný,že! Tyhle jsou trochu zařízlé ale v the GazettE Gallery se na ně můžete podívat v celé své kráse.


My Diary 27.7. 09'

27. července 2009 v 12:46 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Hoy lidičky, tak se vám opět hlásím po dvou dnech...
Tak jak se máte všichni? Já fajn ale už se strašně těším domů!! Včera a v sobotu to bylo vážně náročné... Slavili jsme narozeniny švagrové a já jako abstinent, jsem tam tak trochu trhala partu... Ne, to zase ne ale připadalo mi, že jsem nějak mimo.
Chvílemi jsem nic nechápala, je vidět, že jsem už hodně dlouho pryč... Všichni se tam opili až na mě a já jsem k ránu chtěla domů, protože jsem se už nebavila. Nebylo s kým, když většina osazenstva tam polehávala.
Švagrová o tom nechtěla slyšet a přemlouvala mě abych zůstala...
Nakonec to ale všechno rozsekl můj milovaný bratr... který opět opravdu zaperlil a pak se odebral do postele...
No, po tom úterku už mě to nepřekvapilo a tak jsem ani nebrečela, zato brečela švagrová, protože ji to bylo líto, jak se ke mě bráška chová. Budu to přičítat tomu množství alkoholu co vypil a nebudu to řešit. Stejně už jedu domů a nejmíň půl roku se tady neukážu!
No, řeknu vám to takhle... Kdybych věděla co tady všechno zažiju, tak bych sem radši ani nejela! Zdá se, že můj bratr se nikdy nesrovnal s tím, že jsem se odstěhovala tak daleko a teď mi to začal dávat najevo. Prostě jsem ráda, že jedu domů... Takže už pomalu balím...
Teď tady sedím se slupovací maskou na obličeji, poslouchám rádio Kiss Morava a užívám si klidu... Jsem doma úplně sama, tak máme se šelmou pré!!
Kde vůbec je to zvíře?! o_O
No nic, to bude pro dnešek asi tak vše, takže budu končit a půjdu si sundat tu masku (Aye!! Myslím že to bude pěkně bolet! To byl zase nápad!!!)* Možná sem pak přihodím ještě nějaké obrázky. Mějte se tedy všichni krásně a zítra se ozvu, už ze svého útulného bytečku, pokud tam dorazím..
Bye Bye Gazefans...

My Diary 25.7. 09'

25. července 2009 v 10:51 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Ahojky lidičky, tak jak se máte? Já docela dobře ale už mi chybí pohodlí mého malého bytu a hlavně ten klid. Chci domů!!
No ale už se to krátí, domů se vracím v úterý. Na tu cestu samotnou se sice netěším, už proto že domů se dostanu až tak v osm večer, jestli ne později.
Už se opravdu moc těším až budu zase doma a budu se moct zase naplno věnovat blogu a mým netovým zlatíčkům... chybíte mi!
Je mi líto, že vás teď moc nenavštěvuji... Jestli to někomu hodně vadí, ať si mě klidně vyřadí s SB nebo OS ale dejte mi to prosím vědět...
Jinak je tady celkem fajn, dokonce jsem se i trochu opálila.
Jo a dostala jsem žihadlo do chodidla!! Pěkně to svědí!!
Dneska plácám samé nesmysly, že?
Včera večer jsme tady měli akci a dnes jdu na další... Nekouřím, nepiju a občas něco sním... Moc mě to nebaví... ale copak můžu říct ne? Nemůžu, když sem jezdím jednou za půl roku.
Jinak scany z nového Shoxx už jsou k vidění ale to už asi víte... To jen já jsem to propásla...
Jsou krásní, viďte? Jak jinak, jsou to přece GazettE a ti jsou vždycky dokonalí!! Scany jsou nahrané v Galerii (v mega velikostech)* i když nepochybuji, že už to všichni viděli kromě mě...
Už šetříte na Before I Decay? Já určitě!!
A nejvíce natěšená jsem na DVD z finálního vystoupení v Saitama Super Arena určitě to bude něco nezapomenutelného... škoda, že u toho nebudu.. No jo, to je nevýhoda nás, zámořských fanoušků... Milujeme je ale možnosti a příležitosti, vidět tyhle j-rockové polobohy naživo, jsou pro nás mizivé.
Dneska mám nějakou pesimistickou náladu a nic mě nebaví. Asi si půjdu poslechnout Rádio Jack s Kaiem. Jak jsem zjistila, tak Kai stále vysílá a to i přes to, že jim začala vystoupení a opět s Reitou... No ne, že by si začal zvát pomocníky?! V tom případě by nebylo na škodu, kdyby pozval i jiného člena kapely.
Tak já budu končit, zlatíčka... Dneska vás opět neoběhnu, promiňte... Možná jen některé... Za chvilku už totiž musím jít, jedu pomáhat a přípravami na večerní párty... Tak se tady mějte krásně...
Bye Bye Gazefans...

My Diary 23.7. 09'

23. července 2009 v 11:44 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Ahojky lidičkové, tak se vám zase po dvou dnech hlásím aby jste neřekli, že vás zanedbávám.
Dokonce jsem již stihla oběhnout pár mých lásenek a okomentovat pár článečků...
Jinak, chcete vědět jak se mám... Mám se dobře a jsem spokojená i když v úterý večer brácha opět nesklamal a řekl mi něco co mě dost... rozesmutnilo a měla jsem chuť se okamžitě zbalit, zavolat si taxi a nechat se odvést do nějakého hotelu...
Abych se přiznala, tak pokaždé když sem jedu, mívám smíšené pocity...
No ale teď už je to zase dobrý! S bráchou sice pořád moc nemluvím ale to přejde.. Po pravdě už se těším domů...
Jsem zvyklá na svůj klid, svůj comp, svoje křeslo... I když ta postel tady, se mi docela zamlouvá, dobře se na ni spí... Šelma celé dny chrápe zalezlá pod postelí... Vyleze akorát ráno na snídani.
Včera už jsem se stačila maličko opálit. Snažím se to nepřehnat, nechci se spálit ale myslím, že než pojedu domů, určitě už nebudu tak bílá, jako pekařka.
Pokoušela jsem se, tvořit nějaké nové wallpapery ale není to nic moc...
Vzala jsem si sebou Photofilter ale nějak mi to nejde... No ale myslím, že je na blog do galerie přece jen hodím.
Jinak nové scany z Shoxx stále ještě nejsou ale už se dá předobjednat nový singl od the GazettE "Before I Decay" a to v CDJapan a YesAsia v Colosseu to ještě není! Cena je docela slušná a Limitovaná edice je opět vydaná spolu s DVD.
Víte jak jsem tvrdila, že si budu objednávat vše u Colossea? No, tak nebudu, asi vše budu objednávat u CDJapan mají tam hromady zboží od CD, DVD až po časopisy apd. Odkazy na tyto obchody, máte pak taky ještě v MENU ale to už by jste měli vědět!
No nic, jdu se tam zaregistrovat a pak s mamčou jedeme nakupovat. Tak se tady mějte všichni krásně a buďte Happy!!
Bye Bye Gazefans...

My Diary 20.7 - 21.7. 09'

21. července 2009 v 10:29 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Ahojky lidičky, tak se vám konečně hlásím!
Včera jsem byla chvilku na netu a oběhla jsem pár SB a samozdřejmě jsem byla taky na Ruder, podívat se, jestli není něco nového...
Když už jsem u toho, tak dnes konečně vychází ten nový Shoxx, takže počítejte s tím že brzy přibudou v Galerii nové scany. Jinak už už jsem do Galerie nahrála ty nové scany z DIMSCENE TOUR PAMPHLET.
Včera večer jsem byla s bráchou a švagrovou v pizzerii a brácha si objednal tu nejnechutnější pizzu co mohl, šašek!
Ale to vás asi zase tolik nezajímá... Zajímá vás jakou jsem měla včera cestu? No, bylo to žrádlo!! Málem jsem nestihla autobus v Praze... Ten autobus ze Žatce, měl zpoždění a já jsem k tomu dálkovému na Moravu, dorazila doslova za pět dvanáct!! Tyhle honičky nesnáším!!
Ještě že šelma, je takové zlatíčko a v autobuse je klidná a nezlobí... Byla sranda pozorovat ten její unavený, rozespalý a pomačkaný ksichtík... XD
Po příjezdu jsem dostala porci tučného, mastného a děsně slaného oběda... Nechápu jak to můžou jíst a hlavně jak tady přežiju, když budu nucena tohle konzumovat...
No ale ostatním to zdřejmě svědčí, brácha už má pěkný pupek a to denně jezdí třicet kilometrů na kole do práce.
Večer kolem půl desáté jsem se zabořila do peřin ale nemohla jsem i přes celodenní únavu usnout, protože vedle hrála nahlas televize.
Tak jsem si pustila do uší Mp3 a moji milovanou písničku z new albumu DIM "SHIROKI YUUTSU" I LOVE THIS SONG!!! Do uší mi šeptal sexy hlas Rukiho (připadalo mi, jako by ležel vedle mě, schválně to někdy zkuste!)* a já jsem po chvíli spokojeně odplula do říše snů... Gazesen jsem ale neměla, škoda...
Tak takový byl můj včerejší den...
No a dneska?! Dnes ráno mě vzbudila mamka už o půl sedmé ráno a prý jestli s nimi pojedu na hřiby... No jasně, že jo!! XDD
V lese jsem našla pár kompletně ožraných, nebo plesnivých hub. A hned na začátku mi bylo jasné, že v tomhle lese, najdu dřív mrtvolu než hřiby.
Klackem jsem odháněla divé komáry a jiná podobná zvířata a čekala jsem, kdy na mě z křoví vyběhne divoké prase... Takže jsem se lekla kdykoliv jsem slyšela nějaký divný zvuk. Nakonec jsem si do uší pustila music a bylo mi všechno jedno.
Narazila jsem na hromady borůvek, takže teď mám okouzlující fialový úsměv... Hehe. XD
Dneska máme se švagrovou v plánu grilovačku u bazénu, tak jsem zvědavá jak bude. Večer se pak bude grilovat... a pak ještě v pátek a v sobotu... Uff, vypadá to, že ty moje těžce shozená kila půjdou zase rychle nahoru...
Včera jsem přemýšlela, že bych si mohla udělat čas na Soulmate ale nic vám neslibuji. Vlastně ani nevím, jestli se tady dneska ještě ukážu...
Maximálně abych nahrála do Galerie scany z nového Shoxx! Jo a ještě teď, udělám malou aktualizaci v MENU! Přihodím vám sem odkazy, na to video z interview s the GazettE ve studiu Ameba o kterém jsem psala v sobotu!
Jinak, moc se omlouvám lásenkám, že teď vás nebudu mít čas moc často navštěvovat.
Takže to bylo dnes asi vše, mám vás ráda, vy mě mějte taky rádi (XDD)* a já se jdu mrknout, co to voní v kuchyni...
Bye Bye Gazefans...

New desing No.21 DIM DESING

19. července 2009 v 23:30 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Blog
Ahojky lidičky, tak jsem stáhla a zkoukla ty new fota s toho DIM PAMPHLETU a neodolala jsem!!
Musela jsem z toho udělat New desing, stejně už jsem si to dlouho slibovala... V Galerii je opět podobný wallpaper, už mi taky zdobí plochu a vypadá to dobře!
Myslím, že se docela povedl... Je to taky částečně proto, že konečně vyšel DIM a začalo DIM Tour...
Takže snad jste s novým desingem spokojení a já se teď vrhnu konečně do postele... Jsem unavená a zítra musím brzy ráno vstávat... Uvidíme se zítra odpoledne...
By jste určitě nevydrželi, kdybych se vám aspoň neohlásila, že jsem dojela v pořádku...
Tak zatím Bye gazefans...

Teď:
Předtím:

DIM Tour info TODASHI BUNKA KAIKAN

19. července 2009 v 19:23 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Concert the GazettE
Hoy lidi, myslela jsem, že už vás dneska nebudu s ničím otravovat ale tohle si prostě nemůžu nechat pro sebe!!
Právě jsem si na Gazette Daily, přečetla několik drobných zajímavých novinek...
Včera měli kluci první koncert v TODASHI BUNKA KAIKAN ale to již všichni víte, jenže asi nevíte, že hned při tomto prvním koncertu... No prostě, mám tady pro vás takové malé info jak včerejší koncert probíhal...
Takže co zajímavého se tam vlastně přihodilo?!
Ruki má prý tmavší vlasy než na fotkách a Uruha kratší sestřih a zbytek kapely svůj vzhled, nijak zvlášť nezměnil.
No a samozdřejmě, všichni prý vypadali úžasně!!
Aoi dokonce tak řádil, že před koncem první poloviny vystoupení měl vrchní část oblečení úplně rozepnutou a tak se naskytl natěšeným fanynkám, pohled na jeho odhalenou hruď... (Woooww!! XD)*
Pak dále, během show Ruki chtěl hodit flašku s vodou do davu a ta prý narazila někde do stěny... (páni ten Ruki je ale vrhač! XDD)*
No, a náš zlatý, opáskovaný bassista Reita se prostě nepoučí... Zase prý házel bassou a ta skončila nešťastně na zemi... XDD
Bližší informace jsem se nedozvěděla, takže ani nevím, jestli ji museli hospitalizovat a jak těžká zranění vlastně utržila...
Tak snad bude v pořádku a náš bassák se bude na dalším, zítřejším koncertě v ICHIKAWA CITY CULTURAL HALL krotit... Nebo do konce turné, nebude mít na co hrát!! XDD
Jinak během RIDE WITH THE ROCKERS, když se na podium vrátili Aoi s Uruhou, tak si chtěl prý Aoi s Reitou vyměnit místo a trochu zkusit vyhecovat fanoušky místo něj... ale po chvíli to vzdal a předal mikrofon opět Reitovi... (Muhehehe... Ne, já se nesměju! XDD)*
Během encore, snad všichni víte co to je... se Ruki vrátil na podium sedl si na stupínek s drumsetem a začal si s fanoušky povídat. Prý to bylo strašně roztomilé (tak to věřím)*
No a po chvíli se prý začal smát a řekl fanouškům, že "Vy jste lidi asi netušili, že jste přišli na talk show, že?" (ftipálek Ruki, kdo by to do něj řekl XD)*
Na konci Aoi předstíral, že chce hodit svoji flaškou do davu ale pak se zase jen otočil, zády k publiku... (Hahaha, co když měli chudáčci žízeň?!)* XDD
Kai prý zase vyházel tuny paliček a Uruha mu prý jednu vzal z balíčku, políbil ji stejně jako to dělá Kai a hodil do publika. (CUTE)*
Prý to bylo úžasné LIVE vystoupení, takové vyspělejší...
V článku byl taky <set list> ale ten sem dávat nebudu, protože tam stejně polovina názvů byla japonsky. Leda, že by jste si o to vyloženě řekli, je to na vás, když tak to sem přidám.
Já doufám, že budu mít možnost vám přinést vždycky takové menší info o tom jak koncerty probíhali...
Tyto informace mám od jedné slečny z Japonska, která je myslím zakladatelkou <Gazette Daily> a tohle, určitě nebyl ani první ani poslední, koncert z tohoto turné, kterého se ona zůčastnila.
Bože, já chci být Japonka! Jak já ji závidím... No, aspoň že nám píše tyhle reporty...

Taky hodila na <Gazette Daily> fotky věcí, co se daly na koncertě zakoupit. Jsou tam trika, mikiny, topy, klíčenky, odznaky, moc pěkná taška a suprová šála!! Kalhotky pro holky (Blush)* a dost dobrý trenýrky pro kluky!!! Ty jsou fakt pěkný... docela by mě zajímalo jak by v nich vypadali kluci :3
Tyhle a ještě nějaké další věci, si dokonce u ní můžou zájemci zakoupit, zrovna přijímá objednávky. Ceny se pohybují od 1500 do 4500¥ Myslím, že to nejsou nejhorší ceny... Já bych asi chtěla tu mikinu bez rukávů ale ta stála 8000¥
Tak to bylo vše a já si jdu teď stáhnout DIMSCENE TOUR PAMPHLET. Super obrázky... Kluci tam vypadají úplně vražedně sexy!!! Možná je později hodím do Galerky.
Bye Gazefans...

My Diary 19.7. 09'

19. července 2009 v 16:30 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  My Diary
Hello lidičky
, takže co bych vám dnes hezkého řekla? Právě si tady lakuji nehty a přemýšlím, jestli mám všechno zbaleno. Šelma spí na své přepravní tašce...
Když jsem ji dneska ráno vytáhla, myslím tu tašku, tak okamžitě zalítla pod postel. Je vidět, že se očividně na naši zítřejší cestu, velice těší! Však já taky, když si představím tu cestu, nejradši bych zůstala doma.
Doufám, že od zítřka bude jen pěkně. Já se chci opálit!!
No ale jak tak koukám z okna, nevypadá to nejhůř. Taky jsem si dneska trochu dobarvovala pramínky na hlavě... Hmpf, jsem se pokoušela dělat to jako kadeřnice s tím alobalem... Muhehe, ještě, že jste to neviděli!
Dva pramínky jsem zabalila a pak jsem ztratila nervy a začala jsem to na tu hlavu plácat, tak jak mi to přišlo pod ruku... Vypadám jako Růžová karkulka!! XDD Fotky po mě nechtějte! Stejně už jsem foťák zabalila do kufru.
Ještě musím dodělat ty nehty...
Právě mě tady obtěžuje švagrová na ICQ... chjo, ráda bych to tady ještě dopsala, ženská! XD
Prý jsem na ni zlá!! Že jsem ji napsala, že se budu balit až zítra ráno před odjezdem. Ta holka mi taky všechno zbaští, je to možný?! XDD
Včera jsem vám sem přihodila do MENU další info, nevím jestli jste si toho všimli. Dokonce jsem si dala tu velkou práci a sehnala jsem japonskou adresu na HERESY!
Etoo, po pravdě nevím co mám dělat dřív. Chtěla bych ještě dnes stihnout nový desing a ještě něco napsat ale nevím jak to všechno stihnu...
Pořád mám pocit, že jsem na něco důležitého zapoměla, jen nevím na co!
Jinak se musím hluboce omluvit čtenářům Soulmate, že jsem to tak odflákla a zase jsem ten další díl nenapsala... Já to prostě nestíhám, promiňte.
Ehh, ta moje švagrová, mě těmi svými hlody jednou zabije!!! Zrovna se tady svíjím v křečích smíchem... to je střevo ta holka!! XDDDD
No nic budu končit bando, musím tady se švagrovou ještě něco probrat a pak se pustím možná do toho desingu...
Bye Bye Gazefans...

Ehm.. trochu jsem si hrála...

18. července 2009 v 19:38 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Pictures the GazettE
Tak tady jsou ty moje výtvory... Ach jo, kdybych mohla, vzala bych si ten Photofilter sebou... Tohleto blbnutí s obrázkama mi bude chybět!


DIM & BEFORE I DECAY

18. července 2009 v 18:42 | Sayuri Emi さゆり恵美 |  Others the GazettE
Takže, aby se konečně ukončili ty dohady o tom, co na tom originálním CD DIM vlastně bude
nebo nebude, sem píšu tenhle článek. Včera jsem trochu brousila po netu a šťourala novinky a informace.
Tak tedy, to CD vychází přesně tak, jak jsme si již stačili všichni poslechnout! Je a něm celkem 12 FULL songů a pět demo ukázek! Ty dema jsou ty v těch odrážkách...
A musím se omluvit za to jak jsem tvrdila že mám song "E RI KA" celou... To byla jen chyba lávky, spletla jsem si název.
Každopádně když to shrnu, tak je vlastně všechno Ok, protože já osobně si myslím, že 12 full songů je taková normální klasika... Jen mě mrzí, že "HAKURI" není celá, moc se mi líbí!!
A na konec ještě jednu drobnou novinku... Víte co bude 7.10.2009?!
the GazettE opět vydávají další singl s názvem "BEFORE I DECAY" To zase budou nervy a okousané nehty!! Ti kluci jsou takoví šikulové ultraproduktivní!! XDD Tak to je zatím asi tak vše... Bye

01. 「HAKURI」
02. THE INVISIBLE WALL
03. A MOTH UNDER THE SKIN
04. LEECH
05. NAKIGAHARA
06. 「E RI KA」
07. HEADACHE MAN
08. GUREN
09. 「SHIKYUU」
10. 13STAIRS[-]1
11. DISTRESS AND COMA
12. 「KANSYOKU」
13. SHIROKI YUUTSU
14. IN THE MIDDLE OF CHAOS
15. 「MOUROU」
16. OGRE
17. DIM SCENE